2 найдостойніший коледжу світу

2 найдостойніший коледжу світу2 найдостойніший коледжу світу

навколо коледжу

У Південній Африці деякі наступні заклади, особливо персональні заклади за проектом англійської спільноти, мають у своєму заголовку фактично «університет». Тому не менше 6 із 7 ексклюзивних вищих навчальних закладів Південної Африки контактують із власним «університетом», а також відповідають цьому підсумку. Поширеним прикладом цієї конкретної класифікації буде власне Університет Сент-Джона.

Особисті навчальні заклади, які зосереджуються на покращенні конспектів дітей із великою концентрацією на вимогах до оцінювання, насправді неофіційно називаються «крам-коледжами».

У Шрі-Ланці слова «університет» (на сингальській мові — Vidyalaya) зазвичай описують додатковий заклад, який зазвичай відповідає п’ятій вимогі. Протягом усього періоду англійської колонії було фактично створено обмежене різноманіття спеціальних наступних інституцій на основі дизайну інституцій англійської громади (Імперський університет Коломбо, Університет С. Томаса, Інсталь-Лавінія, Університет Трініті, Канді), а також низка католицьких інституцій (Сент-Луїс). Університет Джозефа, Коломбо, Університет Святого Антонія), як правило, називають університетами. Відповідно до початку абсолютно безкоштовної освіти та навчання в 1931 році велика команда головних університетів була фактично створена для інформування мас країни. Оскільки Шрі-Ланка набула самозабезпечення в 1948 році, численні заклади, які насправді були фактично розвинені, насправді називалися «університетами».

саме тому це насправді один із найзаслуговніших коледжу на планеті

 

Національний тайванський коледж (NTU)

Загальнодержавний тайванський коледж (NTU; спрощена мандарин: 国立台湾大学; звичайна мандарин: 國立臺灣大學; піньїнь: Guólì Táiwān Dàxué; Pe̍h-ōe-jī: Kok-li̍p Tâi-oân Tāi-ha̍k; колоквіїдально -tāi) фактично загальнонаціональний коледж, розташований у Тайбеї, Тайвань. NTU фактично вважався одним із наймасштабніших коледжів на острові. Він включає в себе 11 університетів, 56 підрозділів, 133 фінішних інститутів, понад 60 дослідницьких фокусів, а також установу спеціалістів, що проводять дослідницькі дослідження та освіту та навчання.

Коледж був фактично заснований у 1928 році згідно з японським керівництвом як 7-й з королівських коледжів, Королівський коледж Тайхоку для виконання функції японської колонізації. Після Globe Battle II федеральна влада Націоналістичного Гоміньдану (Гоміньдан) взяла на себе управління коледжем. 15 листопада 1945 року Міністерство освіти та навчання реорганізувало коледж, а також перейменувало його під власну нинішню марку, разом із власними витоками ліберальних звичаїв, що походять від Пекінського коледжу в Пекіні через попереднього главу штату NTU Фу Суньєна. Англійська мова фактично є інструментом орієнтування (全程英語授課) в кількох університетах, а також спеціальностях, таких як дизайн та бізнес-економіка.

Саутгемптонський коледж

Саутгемптонський коледж (скорочено Сотон постномінальними літерами) — це фактично громадський дослідницький коледж у Саутгемптоні, Англія. Саутгемптон фактично є одним із засновників Команди Рассела дослідницьких коледжів Об’єднаної Імперії, а також входить до ста провідних коледжів планети коледжу.

Фактично коледж має 7 кампусів. Початкова школа розташована в районі Хайфілд у Саутгемптоні, а також фактично доповнюється 4 різними кампусами в межах міста: Opportunity School real estate, Institute of Humanities, Nationwide Oceanography Center, програми нерухомості в Sea, а також Planet Sciences, Базовий медичний заклад Саутгемптона, який пропонує програми з медицини, а також науки про здоров’я та самопочуття, а також Boldrewood School у сфері нерухомості та дизайну, а також школу морських інновацій, а також Lloyd’s Sign Up. Крім того, у коледжі є Інститут образотворчого ремесла, розташований у сусідньому Вінчестері, а також всесвітній підрозділ у Малайзії, який пропонує програми з дизайну. Кожна школа фактично обладнана своїми власними дуже персональними центрами збору коледжу.

Related Post

Нудний готель

Нудний готельНудний готельщо нудно? У традиційному вживанні монотонність насправді є психологічним, а іноді і психічним станом, коли рядовий фактично залишається позаду без усього, щоб виконувати певні дії, не думає про своє оточення