Нудний готель

Нудний готельНудний готель

що нудно?

У традиційному вживанні монотонність насправді є психологічним, а іноді і психічним станом, коли рядовий фактично залишається позаду без усього, щоб виконувати певні дії, не думає про своє оточення або навіть дійсно відчуває, що час або навіть тривалість насправді нудні. або навіть стомлююче. Насправді історики так само розуміють її як сучасну сенсацію, яка насправді має соціальний вимір. «Немає широко визнаного значення монотонності. Як би там не було насправді, сперечаються вчені, це не просто ще один ярлик тривоги чи навіть млявості. Здається, це стає особливим настроєм, який люди виявляють неприємними — відсутність збудження, яке залишає за всіма вони прагнуть полегшення, поряд із безліччю поведінки, соціальних наслідків і клінічних проявів». Інінг відповідно до інформації BBC, монотонність «…може бути шкідливим, а також бурхливим мисленням, яке загрожує вашому здоров’ю та самопочуттю»; однак дослідження «…припускають, що без монотонності наша команда не змогла б здійснити наші інноваційні подвиги».


У книзі Expertise Елізабет Гудштейн простежує сучасну дискусію про монотонність з літературними, вдумливими, а також соціологічними повідомленнями, щоб виявити, що як «дискурсивно вербалізоване відчуття… одноманітність стосується і того, коли мета також як суб’єктивне, відчуття, так і інтелектуалізація — не просто реакція на сучасну земну кулю, але також традиційно видумана техніка для вирішення власних невдоволень». У кожній концепції монотонність по суті має виконуватися разом із знанням часу — наприклад, відчуттям повільності часу — і питаннями значущості.

Обмін думками

Перебуваючи в помпезній фірмовій нью-йоркській галереї вишуканих ремесел, я слухав, як жінка поруч зі мною шумно пахне, а також заявляла: «Цей предмет насправді мав би бовтатися на курорті». Не дивлячись на всі варіанти розміщення в усьому світі, все ще існує стійке кліше, що курорти насправді без гумору, анемічні райони. Це просто, щоб побачити чарівність витрат на ваш відпочинок у красивому, гідному Instagram районі, який дійсно підходить до місця, а не здається, що його насправді могли скинути де завгодно.


Однак, коли мова йде про вибір між пробудженням перед світанком на курорті в модному районі, щоб дістатися до аеровокзалу для моєї поїздки, або навіть просто впасти на звичайний курортний термінал, а також мати можливість натиснути один більше годин або більше залишку, я постійно вибираю варіант B.

колір, що впливає на настрій

Безсумнівно, білий колір може бути вихідним відтінком. Курортні бренди купують його через завантаженість вантажівок, він працює практично на кожному ринку, а також , якщо ви не вибагливі, як саме використовувати білий колір преміум-класу – це недорого. Найімовірніше, він стане невдалим сіруватим відтінком білого кольору в порівнянні з однією річчю в будинку дизайнера всередині приміщень, але зазвичай він виконує завдання.
Окрім того, що великі скульптури та електричні елементи ремесла Stand out Fine дійсно приємні для перегляду в галереях, вони є надмірним сенсорним перевантаженням, коли я просто намагаюся овочевіти. Ескіз садового заходу або навіть трішки будинку на схилі пагорба, необразливий і не потребує розуміння? Ідеальний.

Світові мега-бренди також не мають фактично деталей некрутості, які вони виконували. Ті самі люди, які можуть говорити про сміття в McDonald’s, насправді часто дуже початково мають право на гамбургер в In-N-Out або навіть Tremble Shack. Звичайно, не будь-які вимоги, щоб стати чудовими щодня. У порівнянні з моїм типовим способом життя в замкнутому будинку на галасливій, неспокійній дорозі, мирне дивовижне відчуття стерилізованої безмістя насправді є раєм.
У вашому домі я створюю свій дуже особистий матрац. Якщо є пошкоджена лампочка освітлення, мені потрібно її відремонтувати самостійно. Однак на курорті я скуштована, щойно нагодована немовля. Тим не менш, я вірю, що мені справді сподобається робоче місце кольору фуксії.

 

 

 

Related Post

2 найдостойніший коледжу світу

2 найдостойніший коледжу світу2 найдостойніший коледжу світунавколо коледжу У Південній Африці деякі наступні заклади, особливо персональні заклади за проектом англійської спільноти, мають у своєму заголовку фактично «університет». Тому не менше 6 із 7 ексклюзивних вищих навчальних